Firma STALCO INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie należąca do międzynarodowej grupy WERNER & WEBER specjalizuje się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

W związku z dynamicznym rozwojem, firma zatrudni od zaraz osobę na stanowisko:

Mechanik / Elektromechanik

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Podstawowe obowiązki:

  • Montaż instalacji układów hydrauliki siłowej i instalacji elektrycznych w maszynach
  • Kontrola jakości zmontowanych elementów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie-techniczne: mechanik, automatyk, mechatronik lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z dziedziny układów hydrauliki siłowej (znajomość schematów)
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny do 3-ch miesięcy, później umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)
  • Udział w projektach złożonych maszyn (wpływ bezpośredni na rozwój produktu)
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.