Zastępca Głównej Księgowej

Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
35 dni temu

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń 34387/001 Permanent

Dla naszego Klienta, jednego z najstarszych deweloperów w Polsce, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, szukamy osoby na stanowisko Zastępcy Głównej Księgowej.

Podsumowanie / Job summary:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku w ciągu kilku najbliższych lat obejmie rolę Głównej Księgowej/Głównego Księgowego. Idealny Kandydat powinien umieć sporządzać sprawozdania finansowe - również skonsolidowane.

Opis stanowiska / Job description:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości
  • Sporządzanie raportów finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych
  • Kalkulacja i sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Operacyjne obowiązki takie jak księgowania
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych - również skonsolidowanych
  • Docelowo organizacja i koordynacja pracy niedużego zespołu księgowego

Kogo szukamy / Profile description:

  • 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej, deweloperskiej
  • Dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • Dobra znajomość przepisów ustawy o VAT i PDoP
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań finansowych - również skonsolidowanych
  • Umiejętność sporządzania sprawozdań statystycznych
  • Zapał do pogłębiania wiedzy
  • Samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • Znajomość programu księgowego Symfonia
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Współpraca z Dyrektorem Finansowym

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Karta sportowa
  • Możliwość dodatkowych szkoleń

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page