Serwisant instalacji klimatyzacji i wentylacji

Warszawa, Zabrze, dolnośląskie, Polska Warszawa, Zabrze, kujawsko-pomorskie, Polska Warszawa, Zabrze, lubelskie, Polska Warszawa, Zabrze, lubuskie, Polska Warszawa, Zabrze, łódzkie, Polska Warszawa, Zabrze, małopolskie, Polska Warszawa, Zabrze, mazowieckie, Polska Warszawa, Zabrze, opolskie, Polska Warszawa, Zabrze, pomorskie, Polska Warszawa, Zabrze, podkarpackie, Polska Warszawa, Zabrze, podlaskie, Polska Warszawa, Zabrze, śląskie, Polska Warszawa, Zabrze, świętokrzyskie, Polska Warszawa, Zabrze, warmińsko-mazurskie, Polska Warszawa, Zabrze, wielkopolskie, Polska Warszawa, Zabrze, zachodniopomorskie, Polska
63 dni temu

Grupa Doradcza Profesja jest Agencją Doradztwa Personalnego, z siedzibą w Krakowie, działającą na rynku od 2006 roku, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2544. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech.

Naszym Klientem jest firma świadcząca usługi konserwacji instalacji klimatyzacji i wentylacji na obiektach wielkopowierzchniowych na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: Warszawa, Zabrze

Region: Cała Polska

Zakres Obowiązków

  • diagnozowanie i naprawianie usterek instalacji klimatyzacji i wentylacji,
  • praca na terenie woj. mazowieckiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego,

Wymagania

  • 3-letnie doświadczenie w serwisie klimatyzacji i wentylacji,
  • stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3m,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • mile widziane: uprawnienia G1, G2, f-gazowe, certyfikaty branżowe, certyfikat do obsługi podestów ruchomych,

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • wynagrodzenie stałe + nadgodziny, dodatki za dyżur serwisowy, diety,
  • narzędzia: samochód służbowy, telefon, komputer lub tablet z dostępem do internetu LTE.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.