MGcentral dla MGsolutions MGJJ Sp. z o.o. Sp. k.  - Agencji Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa Personalnego z siedzibą w Krakowie przy ul. Myślenickiej 133, posiadającej polski certyfikat o numerze rejestru 9466 oraz niemiecki certyfikat agencji zatrudnienia (Erlaubnis zur Arbeitnehmerueberlassung, BfA Duesseldorf) specjalizującej się w świadczeniu usług w ramach pracy tymczasowej w Polsce i za granicą oraz rekrutacji stałej na stanowiska niskiego i średniego szczebla oraz prace specjalistyczne poszukuje osób zainteresowanych pracą jako:

Asystent sprzedaży

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • dbanie o estetyczną ekspozycję towaru w salonie
  • obsługa programu sprzedażowego oraz kasy fiskalnej
  • przygotowanie towaru do sprzedaży (przyjmowanie dostawy, metkowanie itp.)

WYMAGANIA:

  • zorientowanie na potrzeby Klienta
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku oraz w soboty)
  • wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i kreatywność
  • doświadczenie w handlu w firmie odzieżowej będzie dodatkowym atutem

NASZYM KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę
  • szansę na rozwój w firmie o uznanej renomie
  • pakiet prywatnej opieki medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV za pomocą: