Specjalista do spraw sprzedaży

Wrocław, dolnośląskie, Polska
5 dni temu

Polska, Wrocław 34589/001 Permanent

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma działająca w branży budownictwa rolniczego i przemysłowego.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji działającej w branży budownictwa rolniczego i przemysłowego, w związku z rozwojem polskiego oddziału szukamy osoby, która będzie odpowiadać za sprzedaż i rozwój organizacji na rynkach województw wielkopolskiego, dolnośląskiego i opolskiego.

Opis stanowiska / Job description:

Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
Pozyskiwanie nowych klientów na terenie województw Wielkopolskim, Dolnośląskim i Opolskim
Sporządzanie ofert i kalkulacji budowy hal, obiektów rolniczych i zbiorników
Dbałość o najwyższą jakość obsługi klienta
Doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż produktów na powierzonym terenie
Realizacja określonych i zatwierdzonych przez przełożonego działań marketingowych na określonym terenie
Analiza efektywności prowadzonej działalności handlowej

Kogo szukamy / Profile description:

Wykształcenie minimum wyższe techniczne bądź rolnicze
Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży
Doświadczenie w branży rolniczej oraz budowlanej będzie dodatkowym atutem
Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych oraz zdolności organizacyjnych
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych do klientów
Zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy
Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
Mile widziana znajomość programu kalkulacyjnego Norma i AutoCAD

Oferujemy / We offer:

Pracę w międzynarodowym środowisku, pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozbudowującej się organizacji
Realny wpływ na dalszy rozwój organizacji
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + prowizja od wyników sprzedaży
Możliwość rozwoju osobistego oraz zdobywania nowych doświadczeń
Niezbędne narzędzia pracy w tym auto służbowe
Możliwość pracy w oparciu o Home Office

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page