Kierownik zmiany (m/k)

Warszawa, mazowieckie, Polska
18 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr. ref.: a0t4H00000gP0kEQAS

Obowiązki:

  • odpowiedzialność za procesy produkcyjne na swojej zmianie,
  • zapewnienie odpowiednich zasobów (ludzie i materiały) do realizacji określonych planów produkcyjnych,
  • inicjowanie i podejmowanie działań zmierzających do minimalizacji kosztów,
  • zwiększanie poziomu efektywnego funkcjonowania firmy oraz wzrostu jakości oferowanych produktów,
  • dbałość o przestrzeganie zasad i norm obowiązujących systemów bezpieczeństwa, jakości i higieny.

Wymagania:

  • minimum dwuletnie doświadczenie na zbliżonym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie zawodowe w pracy z produkcją spożywczą,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • zdolności interpersonalne i przywódcze,
  • umiejętnością podejmowania szybkich i trafnych decyzji,
  • umiejętność organizowania pracy zespołu i delegowania zadań.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • możliwość rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • świadczenia socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.