MyWorknet Sylwia Ottka to dynamicznie rozwijająca się firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania z branży HR, realizujemy usługi w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla w kraju i za granicą. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 19019.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy działającej w branży konstrukcji budowlanych - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciela Handlowego

Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Łubna
Region: mazowieckie
Numer ref.: 2019/ŁUB/PH

Zadania:

• aktywne pozyskiwanie, rozwój i zarządzanie kontaktami z Klientami na terenie
podległego regionu,
• prezentacje ofert handlowych oraz negocjowanie ich warunków,
• sporządzanie umów handlowych,
• promocja firmy i produktów, reprezentowanie firmy na zewnątrz,
• doradztwo techniczne w zakresie technologii korzystania z systemów
deskowaniowych,
• zachowanie wysokiej jakości obsługi Klienta.

Idealnie, jeśli posiadasz:

• wykształcenie wyższe budowlane bądź pokrewne,
• minimum 2 letnie doświadczenie zdobyte w firmie z branży budowlanej,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość rynku inwestycji budowlanych,
• swoboda w nawiązywaniu kontaktów biznesowych,
• znajomość technik negocjacyjnych,
• znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Nasz klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się
firmie,
• atrakcyjne wynagrodzenie + system prowizyjny,
• pakiet benefitów pozapłacowych, m.in.: pakiet medyczny oraz platforma
benefitowa, oferująca m.in. kartę sportową, zniżki, rabaty,
• służbowy samochód, telefon i laptop.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę Myworknet na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."Przesłanie przez Państwa dokumentów aplikacyjnych w odpowiedzi na konkretne ogłoszenie, pozwolimy sobie potraktować jako wyrażenie przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu i na czas rekrutacji na to stanowisko. Proszę pamiętać, że zgodę na przetwarzanie danych mogą Państwo w każdej chwili wycofać, przesyłając stosowną informację. Jeżeli chcą Państwo, aby dane osobowe mogły być przetwarzane dla celów przyszłych rekrutacji,prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych dodatkowej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sylwię Ottka prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą Myworknet Sylwia Ottka z siedzibą w Toruniu w celu udziału w postępowaniach rekrutacyjnych prowadzonych przez w/w podmiot prowadzonych do czasu wycofania przeze mnie udzielonej zgody”.