Automatyk (k/m)

Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
112 dni temu

Polska, Dolnośląskie, Wałbrzych 34450/001 Permanent

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży motoryzacyjnej ulokowana w Wałbrzychu.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie, poszukujemy kandydatów otwartych na pracę w systemie 4-brygadowym na stanowisku Automatyka, którzy będą odpowiedzialny za wykonywanie napraw urządzeń w zakładzie dla układów automatycznych, elektronicznych
elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych.

Opis stanowiska / Job description:

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

* wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i remontów maszyn i urządzeń;
* prowadzenie dokumentacji interwencji w maszynach i urządzeniach
* zgłaszanie zapotrzebowania na wymienianie części maszyn i urządzeń;
* wykonywanie szkiców technicznych w ramach prac remontowych;
* analizowanie przyczyn awarii i wprowadzanie rozwiązań eliminujących źródło problemu;
* uczestnictwo w tworzeniu i modyfikacji niezbędnej dokumentacji utrzymania ruchu;
* znajomość pojęć IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001 oraz przepisów BHP

Kogo szukamy / Profile description:

Od kandydatów oczekiwane będą:

* wykształcenie minimum średnie techniczne w zakresie: automatyka, elektronika, mechatronika lub elektryka;
* minimum 1 rok doświadczenia w dziale Utrzymaniu Ruchu;
* znajomość podstawowych układów elektrycznych, pneumatyki i systemów sterowania z PLC;
* wiedza na temat FES; IATF 16949, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 50001
* umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy / We offer:

Nasz klient oferuje:

* pracę w renomowanej międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę;
* bogaty pakiet socjalny
* opiekę medyczną dla pracownika + opcja dla rodziny,
* podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez system szkoleń i wdrażanie własnych pomysłów

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page