Firma Inter – Logistic Polska Sp. z o. o. z Gliwic jest firmą spedycyjną działającą w branży transportu, spedycji i logistyki od 1999 r. Specjalizujemy się w organizacji transportów całopojazdowych, ponadnormatywnych, niebezpiecznych ADR oraz ładunków częściowych. Nasze usługi świadczymy zarówno na rynkach krajowych jak i zagranicznych.

W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu osobę zainteresowaną pracą
na stanowisku:

SPEDYTOR

Miejsce pracy: Gliwice
Region: śląskie

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat), ostatnie lata studiów stacjonarnych (studenci V roku), absolwenci lub studenci studiów niestacjonarnych (mile widziany profil logistyczny)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie komunikatywnym (mile widziana znajomość innych języków obcych)
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office/Open Office oraz urządzeń biurowych
  • umiejętność budowania relacji z klientem oraz zapewnienia wysokiej jakości jego obsługi
  • optymizm i pozytywne podejście do rozwiązywania bieżących problemów
  • odpowiedzialne traktowanie powierzonych obowiązków i umiejętność ustalania priorytetów
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, zaangażowania i efektów pracy
  • możliwość zdobycia niezbędnego doświadczenia i podwyższenia kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • uczestniczenie w kreowaniu wizerunku Spółki
  • miłą atmosferę w pracy

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowej współpracy
  • utrzymywanie i rozwój współpracy z klientami oraz podwykonawcami firmy
  • pozyskiwanie, realizacja i obsługa wszystkich etapów usług logistycznych (m.in. przygotowywanie ofert, przyjmowanie zleceń od klientów, monitorowanie i kontrola przebiegu zleceń oraz weryfikowanie dokumentów pod kątem ich zgodności)
  • rejestrowanie zleceń w systemach informatycznych
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • rozliczanie usług (m.in. wystawianie faktur i umów)
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy działami Spółki

Oferty prosimy składać listownie lub e-mail'em  do dnia 31.08.2019 r.

Inter – Logistic Polska Sp. z o. o.
ul. Portowa 28
44-100 Gliwice

lub

Więcej informacji na temat naszej firmy możecie Państwo znaleźć na stronach www.inter-logistic.pl oraz www.inter-translator.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Inter-Logistic Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Portowej 28 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Inter-Logistic Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Portowej 28. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.