Technik maszyn tekstylnych (m/k) - Niemcy

Wismar, Polska
123 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wismar

Nr. ref.: a0t4H00000gP0eQQAS

Obowiązki:

  • realizacja innowacyjnych procesów produkcyjnych,
  • opracowanie złożonych programów sterujących,
  • tworzenie wielofunkcyjnych systemów produkcyjnych,
  • programowanie nowych sterowników do maszyn tekstylnych (Stoll / Shima),
  • wykonywanie wielowarstwowych serii testowych,
  • instruowanie zainteresowanych i zaangażowanych członków drużyny.

Wymagania:

  • ukończone szkolenie w dziedzinach dziewiarstwa, specjalizacja włókiennicza,
  • wiedza w zakresie programowania maszyn firmy Stoll lub Shima - będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny,
  • zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność, innowacyjne myślenie.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta,
  • opiekę na miejscu i wsparcie w różnych dziedzinach codziennego życia przez pracodawcę,
  • zapewnienie zakwaterowania w początkowej fazie zatrudnienia oraz pomoc w znalezieniu mieszkania na stałe,
  • pomoc w relokacji i przystosowaniu się do życia w Niemczech,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus różnego rodzaju dodatki,
  • pełen pakiet socjalny,
  • zatrudnienie na pełny etat - umowa o pracę stałą,
  • godziny pracy tygodniowo: 40 godzin,
  • oferujemy miesięczne wynagrodzenie brutto od 2500 euro nawet do 5000 euro.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.