Agencja Pracy Tymczasowej AS JOB (certyfikat nr 12616) dla swojego klienta z branży co-pakingu
poszukuje osób na stanowisko:

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń,
  • przygotowanie maszyn do produkcji (sprawdzenie parametrów i ewentualna ich korekta),
  • kontrola stanu maszyn i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

Nasze oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera

Nasza oferta:

  • praca w systemie 2 lub 3 zmianowym,
  • przyjazna atmosfera pracy
  • możliwość zdobywania bogatego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • udział w szkoleniach zewnętrznych i wewnętrznych,
  • pakiety sportowe,
  • kwartalne nagrody rzeczowe,
  • dodatkowo ubezpieczenie grupowe na życie,
  • posiłek na terenie firmy,
  • praca od zaraz.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzenia 2016/679 oraz ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz.1000).

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.