Firma Kwazar Corporation Sp. z o.o. Lider w branży ogrodniczej specjalizujący się w produkcji opryskiwaczy ogrodniczych, technicznych  i hobbystycznych oraz producent elementów bezpieczeństwa ruchu drogowego poszukuje kandydatek i kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. rozwoju sprzedaży zagranicznej
Region Rosja/Ukraina/WNP

Miejsce pracy: Budy-Grzybek
Region: mazowieckie

Główne zadania:

  • rozwój sprzedaży w podległym regionie (Rosja, Ukraina, WNP)
  • negocjacje warunków współpracy z Klientami,
  • dbanie o jakość relacji i budowanie długofalowej współpracy z Klientami,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • bieżąca obsługa obecnych Klientów Zagranicznych firmy
  • działania mające na celu wprowadzanie na rynek i promowanie marki,
  • monitorowanie lokalnego rynku branżowego,
  • realizowanie założonych planów sprzedaży,
  • raportowanie bieżących działań.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dobra znajomość MS Office
  • zaangażowanie, samodzielność, motywacja do podejmowania wyzwań i wytrwałość w dążeniu do celu,
  • doświadczenie w sprzedaży – mile widziane,
  • znajomość procedur handlu zagranicznego – mile widziana

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),
  • atrakcyjne warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji.