Pracownik magazynowy - 22 zł brutto / tylko jedna zmiana

Wrocław, dolnośląskie, Polska
35 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta z branży technicznej poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Pracownik magazynowy.

Czy to o Tobie?

Posiadasz uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego i potrafisz obsługiwać komputer w stopniu podstawowym? Jeśli tak - mamy ofertę stworzoną właśnie dla Ciebie!

Nie wymagamy doświadczenia - liczy się Twoje zaangażowanie i otwartość na naukę!

Zadania, jakie na Ciebie czekają, to:

przyjmowanie i wydawanie towaru, rozładunek i załadunek materiałów oraz wprowadzenie danych do systemu.

Wyślij swoje CV i zyskaj:

umowę o pracę od pierwszego dnia oraz atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 22 zł/godz. brutto. Pracujemy od poniedziałku do piątku - możesz połączyć pracę z dodatkową aktywnością. Nie będziesz też męczył/-a się pracując w nocy lub w systemie zmianowym - my działamy w systemie jednozmianowym w godz. 7-15 lub 8-16!

Nie musisz mieć doświadczenia - zagwarantujemy Ci kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki, a nasz Koordynator personalny zapewni Ci pełne wsparcie

Do pracy dojedziesz bez problemu komunikacją miejską, ponieważ zakład pracy znajduje się w doskonałej lokalizacji (Wrocławski Park Przemysłowy).

Praca z nami to same korzyści - WYŚLIJ CV! Na Twoje pytania odpowiemy pod nr tel. 506 561 604.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.