Pracownik administracyjno-techniczny

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad bieżącą konserwacją i utrzymaniem technicznym nieruchomości
  • Nadzorowanie i pozyskiwanie firm do wykonywania prac budowlanych i mechanicznych
  • Kosztorysowanie prac budowlanych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość technologii robót budowlanych
  • Umiejętność kosztorysowania, znajomość rynku technicznego
  • Znajomość programu AUTO - CAD/ARKADIA

OFERUJEMY:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Bardzo dobrą atmosferę

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest OMIG S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stępińskiej 22/30 .Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.