Operator CNC

Dzierżoniów, dolnośląskie, Polska
41 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Nr. ref.: a0t4H00000gP1jWQAS

Obowiązki:

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie - CNC (giętarki, wykrawarki),
  • kontrola produktu za pomocą narzędzi pomiarowych,
  • przestrzeganie i kontrola ogólnych norm jakościowych i wydajnościowych.

Wymagania:

  • ukończony kurs lub doświadczenie w obsłudze maszyn CNC,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • chęć zdobywania doświadczenia na stanowisku operator maszyn,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową,
  • możliwość bezpośredniego przejęcia przez firmę naszego klienta,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • płatne nadgodziny w rozliczeniu miesięcznym,
  • stołówkę pracowniczą i dofinansowanie do posiłków,
  • możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.