Starszy Specjalista ds. bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

Warszawa, warmińsko-mazurskie, Polska Warszawa, lubelskie, Polska Warszawa, kujawsko-pomorskie, Polska Warszawa, podkarpackie, Polska Warszawa, zachodniopomorskie, Polska Warszawa, opolskie, Polska Warszawa, podlaskie, Polska Warszawa, dolnośląskie, Polska Warszawa, śląskie, Polska Warszawa, mazowieckie, Polska Warszawa, małopolskie, Polska Warszawa, lubuskie, Polska Warszawa, pomorskie, Polska Warszawa, świętokrzyskie, Polska Warszawa, łódzkie, Polska Warszawa, wielkopolskie, Polska
55 dni temu

W Banku Millennium cenimy różnorodność, bo każdy z nas jest inny i prezentuje swoje, oryginalne spojrzenie na świat. Dzięki temu tworzymy kompletny, zgrany zespół.
Dołącz do nas i rozwijaj się w jednej z największych i najbardziej innowacyjnych
instytucji finansowych w Europie, ceniącej najwyższe standardy i doskonałą jakość.

Obecnie poszukujemy Kandydatów gotowych do podjęcia pracy w Warszawie na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Numer ref.: Millenet/DBE/ZBD

Główne zadania:

  • Odpowiedzialność za rozwój i funkcjonowanie obszarów bankowości internetowej i mobilnej dedykowanych klientom detalicznym
  • Optymalizacja funkcjonowania produktów i usług bankowości internetowejw oparciu o analizę problemów i zachowań klientów detalicznych
  • Wykonywanie analiz biznesowych, specyfikacji, analiz wymagań niezbędnych do rozwoju nowych oraz modyfikacji istniejących funkcjonalności systemów bankowości internetowej i mobilnej
  • Prowadzenie i wdrażanie innowacyjnych projektów w obszarze detalicznej bankowości internetowej i aplikacji mobilnej

Wymagania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów informatycznych w instytucjach finansowych, mile widziane doświadczenie w projektach mobilnych
  • Wiedza w zakresie najnowszych technologii – znajomość trendów, innowacji, cyfrowych produktów i usług finansowych
  • Znajomość polskiego oraz zagranicznego rynku bankowości internetowej oraz mobilnych aplikacji bankowych dla klientów detalicznych
  • Wiedza w zakresie produktów bankowych przeznaczonych dla klientów detalicznych
  • Samodzielność w prowadzeniu projektów i inicjatywa w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, otwartość na nowe wyzwania
  • Znajomość metodologii zarządzania projektami i umiejętność ich stosowania w praktyce
  • Wiedza w zakresie metodyk zwinnych oraz doświadczenie w prowadzeniu i wdrażaniu projektów w podejściu iteracyjnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym codzienną komunikację

Oferujemy:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej instytucji finansowej
  • Udział w innowacyjnych projektach informatycznych przeznaczonych dla klientów detalicznych i realizację strategii rozwoju bankowości internetowej i aplikacji mobilnej
  • Atrakcyjny pakiet socjalny w tym kartę MultiSport, ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, programy zniżkowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji