Instalator / Hydraulik - Austria

Tyrol, Polska
5 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Tyrol

Nr. ref.: a0t4H00000WJFwTQAX

Obowiązki:

  • instalacje kotłowni,
  • instalacje wodno-kanalizacyjne,
  • wykończenia w strefach sanitarnych.

Wymagania:

  • ukończone szkolenie jako instalator gazu, ogrzewania, wody,
  • wymagane doświadczenie zawodowe,
  • samodzielne i dokładne metody pracy,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • zaletą jest prawo jazdy kat. B i własny samochód.

Oferujemy:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku (lider na rynku),
  • zatrudnienie i opiekę poprzez Trenkwalder Austria,
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus diety,
  • niezależny i kompleksowy zakres odpowiedzialności,
  • pełny pakiet socjalny,
  • zatrudnienie na pełny etat - umowa o prace tymczasową,
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (38,5 godzin tygodniowo),
  • oferujemy miesięczne wynagrodzenie brutto od 2063,50 euro (167 godzin),
  • dodatkowo 41,40 euro netto diety za każdy przepracowany dzień,
  • 5 tygodni płatnego urlopu,
  • dodatek urlopowy oraz świąteczny w kwocie dwóch pełnych miesięcznych wynagrodzeń.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.