Brand Manager (Export)

Kraków, małopolskie, Polska
103 dni temu

Polska, Małopolskie, Kraków 33648/001 Permanent

Naszym klientem jest największy na świecie producent FMCG w swoim sektorze. Klient jest częścią międzynarodowej Grupy Kapitałowej.

Podsumowanie / Job summary:

Będziesz odpowiedzialny/a za opiekę nad marką, współpracę z agencjami kreatywnymi, pozycjonowanie cenowe, prowadzenie kampanii reklamowych i promocji danej marki - głównie social media, współpraca z Dyrektorem Marketingu na wszystkich etapach prowadzenia marki. Od badań, planowania, wdrażania, do kontroli efektów (np. współpraca przy wprowadzaniu nowych produktów na rynek)

Opis stanowiska / Job description:

  • Współtworzenie planów i strategii dla marki na rynkach eksportowych
  • Koordynacja i realizacja działań marketingowych w obszarze marki
  • Tworzenie Briefów (kampania marketingowa)
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi
  • Monitorowanie rynków i analiza danych rynkowych (AC Nielsen), dotyczących segmentu i konsumentów, przygotowywanie analiz i raportów
  • Koncepcje rozwoju produktowego: czynniki wzrostu, zwiększanie konsumpcji, zwiększanie penetracji, wprowadzanie nowych korzyści produktowych, zwiększanie wartości zakupów w kategorii
  • Rozwój treści komunikacji marketingowej marki oraz komunikatów promocyjnych
  • Zarządzanie komunikacją oraz aktywacją marki (grupa docelowa, cele komunikacji i aktywacji, przekaz, kanały komunikacji, budżetowanie, mix komunikacyjny)
  • Social Media Marketing
  • Digital Marketing

Kogo szukamy / Profile description:

  • Znajomość narzędzi marketingowych, e-marketingu, BTL, PR
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku związanym z marketingiem (promocja, reklama w szczególności z wykorzystaniem kanałów social media)
  • Praktyczna umiejętność tworzenia i realizacji działań marketingowych w pełnym zakresie - od budżetu do efektu końcowego
  • Umiejętność prowadzenia analiz i badań rynkowych oraz analizy potrzeb konsumenckich
  • Praktyka w zarządzaniu budżetami akcji marketingowych i badaniu ich skuteczności
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność sprawnego planowania oraz koordynowania projektami
  • Zdolności analityczne
  • Orientacja na osiągnięcie wyznaczonego celu

Oferujemy / We offer:

  • Możliwość rozwoju ścieżki zawodowej w kierunku eksperta, a co za tym idzie liczne szkolenia zewnętrzne
  • Możliwość wdrażania pionierskich rozwiązań marketingowych w obszarze brandu
  • Dobra atmosferę pracy i work-life balance
  • Wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, pikniki, spotkania okolicznościowe związane ze świętowaniem
  • Elastyczne godziny pracy i szybszy weekend (piątek 6 h)
  • Premia uzależnione od rożnych wskaźników, a w tym m.in. premię urlopową i frekwencyjną
  • Atrakcyjny pakiet socjalny ( w tym. m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, ubezpieczenie grupowe, i inne)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym środowisku

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page