KIEROWNIK REJONU SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: północna część województwa mazowieckiego

Twoje zadania:

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie
  • Wspieranie managerów sklepu w ich codziennych obowiązkach
  • Zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników
  • Odpowiedzialność za wyniki sklepów oraz za realizowanie przez nie ustalonych celów
  • Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie

Twoje kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w podobnym obszarze oraz min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
  • Wysoka motywacja do pracy w trybie zadaniowym
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • Ukończone studia: ekonomia, marketing i zarządzanie, finanse, coaching, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Ukończone kursy z zakresu kompetencji managerskich (komunikacja, zarządzanie czasem)
  • Doświadczenie w branży FMCG lub/i HoReCa
  • Wiedza z zakresu prawa pracy oraz HACCP
  • Znajomość języków obcych (niemiecki i/lub angielski) w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

Atrakcyjne zarobki oraz gwarantowany wzrost wynagrodzenia
Umowę o pracę
na 12 miesięcy
bez okresu próbnego
Bezpłatna, prywatną opieke medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
Ubezpieczenie
na życie
Kartę
Multisport
Bony na święta
i paczki
dla dzieci
Możliwości rozwoju
Samochód służbowy i iPad