w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 137 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie do jednego z naszych oddziałów poszukujemy Kandydatów na stanowisko Stażysty w dziale HR. 

Rekrutacyjny Poszukiwacz Przygód

Miejsce pracy: Łódź
Region: łódzkie

Za siedmioma górami aplikacji, za siedmioma morzami rozmów kwalifikacyjnych jesteśmy My – Rekrutacyjni Poszukiwacze przygód! Dołącz do nas i poczuj ten dreszczyk emocji!

 

Szukamy Śmiałka na stanowisko Stażysty/Stażystki do naszego oddziału w Łodzi.

Poznaj z nami smak przygody podczas stażu, wyrusz w poszukiwaniu doświadczenia i zdobywaj wiedzę w codziennych wyzwaniach działu Rekrutacji i Selekcji. Podczas podróży w meandrach rekrutacji będziesz tworzył profile stanowisk pracy,
redagował atrakcyjne ogłoszenia rekrutacyjne, uczestniczył w spotkaniach. Poznasz niestandardowe metody pozyskiwania aplikacji i wspólnie z nami zadbasz o satysfakcję kandydatów w procesie rekrutacji.

To nie będzie nudny staż, to będzie frajda! Poznasz pracę profesjonalistów od podszewki, a nasz zespół zapewni Ci świetną i luźną atmosferę, w której żadne wyzwanie nie będzie straszne. Twoim ekwipunkiem będzie zatrudnienie w oparciu o umowę stażową w firmie o niekorporacyjnej strukturze. Uczysz się/ studiujesz? Nic się nie bój - przygoda z nami nie stanie na drodze Twojej nauki, bo mamy elastyczny grafik.

Jak zaciągnąć się do naszej ekipy? To proste – kliknij w przycisk APLIKUJ, załącz CV i daj się poznać! Niech moc przygody będzie z Tobą!

Aplikuj teraz

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście