Młodszy specjalista ds. przygotowywania umów (k/m)

Warszawa, mazowieckie, Polska
38 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr. ref.: a0t4H00000gP2UiQAK

Obowiązki:

  • weryfikowanie zgodności dostarczonych dokumentów oraz produktów z obowiązującymi promocjami,
  • przygotowywanie pełnej dokumentacji do rejestracji pojazdów leasingowych,
  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie czynności rejestracyjnych pojazdów,
  • telefoniczna obsługa sieci sprzedaży,
  • obsługa administracyjno-operacyjna finansowania dealerów zgodnie z ustalonymi procedurami,
  • monitoring stanu należności dotyczących finansowania dealerów plus kontrola wykorzystania limitów przyznanych dealerom w ramach udzielonego finansowania,
  • rozliczenia z siecią dealerską w ramach finansowania dealerów,
  • kontrola nad prawidłowością procesów związanych z obsługą finansowania dealerów,
  • przestrzeganie zasad Compliance i innych wytycznych koncernu,
  • inne prace zlecone przez przełożonego.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub administracyjne,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta w sektorze finansowym,
  • znajomość zagadnień związanych z rejestracją pojazdów,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność, inicjatywa, umiejętność podejmowania decyzji,
  • zdolności organizacyjne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę outsourcing na czas określony,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • dofinansowanie do obiadów,
  • pracę w międzynarodowej firmie o uznanej renomie.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.