Elektronik - Automatyk maszyn przemysłu tytoniowego

Skrzyńsko, mazowieckie, Polska
38 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Skrzyńsko

Nr. ref.: a0t4H00000gP2VWQA0

Zakres obowiązków:

  • nadzór systemów elektronicznych w zakresie eksploatacji, konserwacji oraz remontów maszyn i linii produkcyjnych,
  • usuwanie bieżących awarii elektronicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe (elektromechanik, elektryk, mechatronik, automatyk lub elektronik),
  • doświadczenie zawodowe związane z elektroniką lub automatyką w środowisku przemysłowym (FMCG, przemysł tytoniowy, opakowaniowy lub papierniczy),
  • umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek maszyn produkcyjnych,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej w zakresie elektryki i elektroniki,
  • posiadanie uprawnień SEP do 1 kV,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • dodatkowymi atutami będą: znajomość obsługi sterowników PLC Siemens, Beckhoff,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn papierosowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • możliwość rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.