POS Group Sp. z o.o. to połączenie doświadczenia i innowacyjności w zakresie świadczonych Usług HR. Proponowane przez nas rozwiązania stają się doceniane
na rynku ze względu na indywidualne i kompleksowe podejście.

Naszym celem jest znaleźć dla Ciebie pracę, w której będziesz mógł realizować swoje marzenia i aspiracje. W tym celu współpracujemy z najlepszymi. Oferujemy Ci pracę
na rzecz naszego Klienta – jednej z największych firm telekomunikacyjnych w kraju mając nadzieję, że znajdziesz w niej satysfakcję, stabilność i możliwość rozwoju.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. analizy i raportów

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów lub inicjatyw dotyczących obsługi Klienta lub wdrażania nowych produktów
  • potwierdzona umiejętność przygotowywania materiałów prezentacyjnych
  • znajomość technik i narzędzi wspomagających raportowanie/analizy
  • doświadczenie z narzędziami do wizualizacji procesów, przetwarzania i analizowania danych liczbowych
  • język angielski – poziom średni umożliwiający przygotowywanie prezentacji i komentarzy
  • znajomość pakietu MS Office na poziomie zaawansowanym (w szczególności Excel)
  • znajomość podstawowych metod statystycznych
  • kreatywność, komunikatywność, elastyczność, orientacja na wynik

Zadania:

  • udział lub prowadzenie inicjatyw doskonalących procesy obsługowe w obszarze techniki
  • analizowanie danych i trendów mierników procesów obsługowych
  • przedstawianie wniosków do zmian w procesach
  • wskazywanie powodów braku realizacji celów operacyjnych
  • zapewnienie informacji zarządczej i operacyjnej o poziomie jakości procesu
  • automatyzacja i optymalizacja działalności raportowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji Warszawa, Aleje Jerozolimskie
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte o stawkę godzinową
  • możliwość pracy w dynamicznym, ambitnym zespole
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, pakietu medycznego i Benefit Systems