Magazynier z uprawnieniem UDT - wynagrodzenie 3300 zł brutto + benefity

98 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie, do jednego ze szczecińskich oddziałów dużej firmy logistycznej, poszukujemy Magazynierów do obsługi wózków widłowych.

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Gryfino
Region: zachodniopomorskie

Jakie korzyści na Ciebie czekają?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 20 zł brutto/h.
  • Po okresie próbnym dodatkowo atrakcyjny pakiet benefitów, m.in. Medicover, Multisport.
  • Za polecanie pracowników z uprawnieniami zwiększenie wypłaty o wysokie dodatki.

Zainteresowany/a? Sprawdź szczegóły!

Kierujemy tę ofertę do osób posiadających:

  • uprawnienia na wózki widłowe (UDT)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do pracy trzyzmianowej (0:00 – 8:00; 5:00 – 13:00; 13:00 – 21:00)

Twoje obowiązki będą obejmowały:

załadunek samochodów, rozładunek towarów i rozmieszczenie ich na magazynie przy pomocy wózka widłowego.

Nie zastanawiaj się - APLIKUJ już teraz!

Na Twoje pytania chętnie odpowiemy pod numerem: 508 351 455.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.