Executive Assistant (m/f)

Śląskie, śląskie, Polska
5 dni temu

Polska, Śląskie 34669/001 Permanent

Naszym klientem jest firma globalna firma usługowa ulokowana niedaleko Katowic. Poszukujemy osoby o bardzo wysokich umiejętnościach interpersonalnych i organizacyjnych z nienaganną prezencją biznesową, która potrafi reagować „w locie" na zmieniające się okoliczności i dobrze radzi sobie z zarządzaniem kilkoma zadaniami w jednym czasie.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta poszukujemy osoby do roli Executive Assistant. Osoba w tej roli będzie bezpośrednim wsparciem Dyrektora Generalnego oraz zarządzanie przepływem dokumentów i informacji na poziomie regionu.

Opis stanowiska / Job description:

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji pomiędzy Dyrektorem Generalnym i pozostałymi jednostkami organizacji,
  • Koordynacja obiegu dokumentów i nadzór nad ich terminowym dostarczeniem,
  • Organizacja oraz wsparcie w obsłudze spotkań biznesowych (w tym spotkania i podróże międzynarodowe),
  • Przygotowywanie pism i dokumentów na potrzeby Dyrektora Generalnego,
  • Zarządzanie kalendarzem Dyrektora Generalnego
  • Tworzenie prezentacji biznesowych oraz tłumaczeń dokumentów na potrzeby Zarządu

Kogo szukamy / Profile description:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i we współpracy z wyższą kadrą menadżerską,
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (min. B2/C1),
  • Znajomość dodatkowego języka (szczególnie niemieckiego/holenderskiego/szwedzkiego) będzie zdecydowanym atutem,
  • Gotowość do podróży służbowych (30-40% czasu pracy)
  • Znajomość pakietu Office - szczególnie MS Excel oraz PowerPoint
  • Doskonała organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie,
  • Wysokie zdolności interpersonalne,
  • Nienaganna kultura osobista.

Oferujemy / We offer:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w samodzielnej roli w środowisku zapewniającym wysokie standardy pracy,
  • Bonus kwartalny,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Szkolenia branżowe,
  • Laptop, telefon, samochód służbowy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page