Pracownik w sklepie internetowym - 17 zł/godz. brutto + premia

Wrocław, dolnośląskie, Polska
5 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.
Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuwniczych w Europie, poszukujemy Kandydatów do pracy w centralnym magazynie firmy na stanowisko Pracownik w sklepie internetowym.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie
Co zyskujesz pracując z nami?
  • zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • stawkę godzinową w wysokości 17 zł brutto oraz atrakcyjne premie miesięczne
  • pracę w poniedziałki i wtorki, dzięki czemu połączysz pracę z inną aktywnością
  • tylko jedną zmianę – u nas nie męczysz się pracując w nocy
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora personalnego
  • możliwość nawiązania współpracy bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • komisjonowanie towaru (m.in. obuwie, akcesoria obuwnicze, torby, plecaki)
  • pakowanie towaru przy użyciu ręcznej oklejarki
  • kontrola jakości przygotowanego towaru
Czego oczekujemy?

Dyspozycyjności do pracy w poniedziałki (najwcześniej od godz. 6:00) i wtorki od godz. 7:00.

Nie wymagamy doświadczenia – dla nas liczą się chęć i gotowość do pracy!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.