Pracownik magazynu - 3400 zł brutto - bez doświadczenia

Długołęka, Trzebnica, Oleśnica, dolnośląskie, Polska
4 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownika magazynu.

Miejsce pracy: Długołęka, Trzebnica, Oleśnica
Region: dolnośląskie

Naszym pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • początkowe wynagrodzenie 3400 zł brutto/m-c
  • pracę tylko od poniedziałku do piątku - weekendy są dla Ciebie
  • ciepły i pożywny posiłek regeneracyjny
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez naszego Klienta po okresie próbnym
  • przejrzyste warunki zatrudnienia i terminowe wynagrodzenie
  • opiekię Koordynatora Personalnego na każdym etapie współpracy

Zakres obowiązków:

  • rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego
  • rozlokowywanie towaru w magazynie

Nasze oczekiwania:

  • uprawnienia na wózki widłowe z UDT
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Nie musisz mieć doświadczenia - zapewniamy kompleksowe szkolenie wdrażające.

WYŚLIJ CV i dołącz do nas już teraz!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.