SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY PRZEDMIOTÓW POLEASINGOWYCH

Warszawa, mazowieckie, Polska
18 dni temu

BusinessHR

BusinessHR jest agencją rekrutacyjną specjalizującą się w procesach rekrutacyjnych przede wszystkim do branży finansowej. Zakończyliśmy z sukcesem procesy rekrutacyjne z poziomu stanowisk handlowych, specjalistycznych oraz menedżerskich, w tym menedżerskich wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta, topowej Spółki z branży leasingowej poszukujemy

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Zadania:

  • zarządzanie procesem zagospodarowania przedmiotów poleasingowych
  • organizacja współpracy z podmiotami zewnętrznymi
  • inicjowanie i wdrażane zmian
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych i efektywność procesu

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie sprzedaży przedmiotów używanych (doświadczenie w branży leasingowej będzie dodatkowym atutem)
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu

Zatrudnionym oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i umiejętności
  • pakiet świadczeń (opieka medyczna, pakiet socjalny
  • atrakcyjna lokalizacja pracy (okolice stacji metra Pole Mokotowskie)