Inżynier Budowy / Koordynator ds. Technicznych

Gdańsk, dolnośląskie, Polska Gdańsk, kujawsko-pomorskie, Polska Gdańsk, lubelskie, Polska Gdańsk, lubuskie, Polska Gdańsk, łódzkie, Polska Gdańsk, małopolskie, Polska Gdańsk, mazowieckie, Polska Gdańsk, opolskie, Polska Gdańsk, pomorskie, Polska Gdańsk, podkarpackie, Polska Gdańsk, podlaskie, Polska Gdańsk, śląskie, Polska Gdańsk, świętokrzyskie, Polska Gdańsk, warmińsko-mazurskie, Polska Gdańsk, wielkopolskie, Polska Gdańsk, zachodniopomorskie, Polska
26 dni temu

DP System Sp. z o.o.

firma inżynierska z siedzibą w Łodzi, posiadająca oddziały na terenie całej Polski, specjalizująca się w realizacji projektów inwestycyjnych z zakresu automatyki przemysłowej, automatyki kolejowej, technicznego utrzymania nieruchomości oraz realizacji projektów techniczno - budowlanych w charakterze Generalnego Wykonawcy

poszukuje kandydatek / kandydatów na stanowisko:

(projekty budowlane, serwisy techniczne – budynki biurowe)

Miasto: Gdańsk

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne -  preferowane elektryczne lub pokrewne, instalacyjne,
  • min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Inżyniera Budowy lub w usługach związanych z technicznym utrzymaniem nieruchomości / serwisami technicznymi,
  • wiedza z zakresu podstawowych instalacji budynkowych, urządzeń i sprzętu technicznego,
  • samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów technicznych/organizacyjnych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników (w tym podwykonawców),
  • duże zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
  • znajomość obsługi programów pakietu MS Office i AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • wysoka kultura pracy i umiejętność współpracy w zespole.

Opis stanowiska:

  • koordynacja prac serwisowych, związanych z technicznym utrzymaniem nieruchomości,
  • wsparcie Kierownika Projektu w zakresie realizowanych projektów techniczno – budowlanych,
  • współpraca i budowanie trwałej, partnerskiej relacji z Klientem,
  • pozyskiwanie dostawców i podwykonawców oraz analiza rynku w tym zakresie,
  • nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac,
  • planowanie i koordynacja prac zgodnie z wymogami obowiązującego prawa, wymogami kontraktu, dokumentacją techniczną oraz harmonogramem,
  • analiza zapytań ofertowych, udział w opracowaniu technicznych, materiałowych i organizacyjnych założeń planowanych robót oraz udział w przygotowaniu wycen i kalkulacji ofertowych,
  • kontrola kosztów projektów,
  • udział w opracowaniu dokumentacji budowy, w tym dokumentacji powykonawczej.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony organizacji,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń branżowych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia przez udział w ciekawych i zróżnicowanych projektach,
  • wynagrodzenie odzwierciedlające posiadane kwalifikacje, umiejętności i zaangażowanie,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt w ramach prowadzonej działalności gospodarczej,
  • dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych (karta MULTISPORT po okresie próbnym),
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą, w temacie wiadomości wpisując:
CV – Inżynier budowy - Gdańsk.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP System Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod nr KRS: 217203, NIP: 728-253-88-13, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Inżynier budowy - Gdańsk. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO”.