Pomoc w sklepie internetowym - 17 zł brutto - jedna zmiana

Wrocław, dolnośląskie, Polska
28 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Obecnie dla naszego Klienta, największej sieci sklepów obuwniczych w Europie, poszukujemy Kandydatów do pomocy w sklepie internetowym.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • elastyczna formę zatrudnienia - umowę zlecenie
  • wynagrodzenie godzinowe 17 zł brutto oraz wysoką premię miesięczną
  • pracę tylko w poniedziałki i wtorki, dzięki czemu połączysz pracę z inną aktywnością
  • jedną zmianę – bez uciążliwej pracy w nocy
  • kompleksowe szkolenie wdrażające w zakres obowiązków
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • przejrzyste warunki współpracy i opiekę koordynatora personalnego
  • możliwość nawiązania współpracy bezpośrednio u naszego Klienta po okresie próbnym

Twoje przyszłe zadania to:

komisjonowanie towaru (m.in. obuwie, akcesoria obuwnicze, torby, plecaki), pakowanie towaru przy użyciu ręcznej oklejarki oraz kontrola jakości przygotowanego towaru.

Jedyne czego oczekujemy to:
dyspozycyjność do pracy w poniedziałki (najwcześniej od godz. 6:00) i wtorki od godz. 7:00 oraz chęć do pracy.

Nie wymagamy doświadczenia!

Nie czekaj dłużej - wyślij swoje CV już teraz! Możliwe, że czekamy właśnie na Ciebie!

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.