Magazynier / wynagrodzenie do 3680 zł brutto / bez doświadczenia

2 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Magazyniera.

Miejsce pracy: Wrocław, Kobierzyce, Bielany Wrocławskie
Region: dolnośląskie

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  •     umowę o pracę od pierwszego dnia
  •     wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3200 zł brutto
  •     premię miesięczną nawet do 480 zł brutto
  •     wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 16:00-24:00
  •     możliwość skorzystania z bezpłatnego transportu
  •     kompleksowe szkolenie wdrażające w obowiązki
  •     terminowe wynagrodzenie i przejrzyste warunki współpracy
  •     możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, które zaprocentuje w przyszłości

Jedynie czego oczekujemy to:

  •     chęć do pracy i zaangażowanie
  •     samodzielność w działaniu

Zadania, jakie na Ciebie czekają to:

  •     załadunek paczek na auto
  •     kontrola jakości przesyłek
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.