Magazynier / ok. 3 700 zł brutto / w godz. 7-15 lub 8-16

Wrocław, dolnośląskie, Polska
25 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254.
Obecnie dla naszego Klienta z branży technicznej poszukujemy Kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisku Magazynier.

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Dołącz do nas i zyskaj:

  •     umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  •     atrakcyjną stawkę godzinową 22 zł brutto
  •     pracę tylko na jedną zmianę w godzinach 7-15 lub 8-16
  •     wolne weekendy - możesz połączyć zatrudnienie ze studiami
  •     szkolenie wdrażające w obowiązki
  •     doskonałą lokalizację z dojazdem komunikacją miejską (Wrocławski Park Przemysłowy)
  •     zawsze terminowe wynagrodzenie i opiekę koordynatora personalnego

Zadania, jakimi będziesz się zajmował:

  •     przyjmowanie i wydawanie towaru
  •     rozładunek i załadunek materiałów
  •     wprowadzenie danych do systemu

Nasze oczekiwania:

  •     uprawnień do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  •     umiejętności podstawowej obsługi komputera
  •     mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

Daj się poznać i prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.