Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Doradca klienta biznesowego

Miejsce pracy: Poznań

Nr. ref.: a0t4H00000WJJ1vQAH

Obowiązki:

  • pozyskiwanie nowych klientów (kontakt bezpośredni i telefoniczny),
  • odbywanie spotkań z klientami biznesowymi,
  • profesjonalne doradztwo, konstruowanie ofert ubezpieczeń należności, faktoringu oraz windykacji dla firm i instytucji,
  • realizowanie celów sprzedażowych,
  • budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy,
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Wymagania:

  • min. średnie wykształcenie,
  • samodzielność w organizowaniu swojego czasu pracy,
  • łatwość nawiązywania kontaktów,
  • język angielski komunikatywny,
  • zorientowanie na cel,
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji,
  • doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta (dodatkowy atut).

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe,
  • bogaty system premii i nagród,
  • możliwość sprzedaży nowoczesnych i innowacyjnych produktów,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon),
  • możliwość rozwoju i awansu,
  • atrakcyjne benefity pracownicze (Multisport, opieka medyczna),
  • dużą swobodę działania.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.