w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia

76 dni temu

To ogłoszenie wygasło 68 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Tym razem jeden z naszych Klientów znalazł się w potrzebie zatrudnienia Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego. W związku z tym poniżej prezentujemy ofertę pracy dostępną w prywatnym Przedszkolu  w Wirach.

Nauczyciel Wychowania Przedszkolnego – bez doświadczenia

Miejsce pracy: Poznań, Wiry, Luboń, Komorniki, Kórnik
Region: wielkopolskie

Postaw z nami pierwsze kroki w opiece nad Przedszkolakami. - Jeśli Twoja kariera pedagogiczna dopiero raczkuje my pomożemy Ci ją rozwinąć.

Zostań pracownikiem naszej placówki i razem z naszymi wychowankami ciesz się zabawą każdego dnia.

  • Specjalizacja z wychowania przedszkolnego/ wczesnoszkolnego i radość płynąca z opieki nad dziećmi to nasze jedyne wymagania.

Oprócz chwil pełnych uśmiechu i radości zapewnimy Ci stawkę wynagrodzenia, której wysokość możesz z nami wynegocjować.

Pracujemy od poniedziałku do piątku, w godzinach:

  • 06:30 – 14:30
  • 10:00 – 18:00

Zaaplikuj i stwórz z nami wyjątkowe miejsce dla dzieci! 

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście