Specjalista ds. BHP (m/k)

Murowana Goślina, Polska, wielkopolskie, Polska
31 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Murowana Goślina, Polska

Nr. ref.: a0t4H00000gP3euQAC

Obowiązki:

  • wdrażanie zasad BHP zgodnie z wytycznymi grupy i ochrony środowiska wg norm OHSAS,
  • monitoring warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP i ochrony środowiska,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych w zakresie BHP,
  • zapewnienie funkcjonowania wdrożonego systemu zarządzania środowiskowego według wymagań normy ISO 14001,
  • organizacja i prowadzenie szkoleń dla pracowników z zakresu środowiska pracy i BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych.

Wymagania:

  • uprawnienia dla pracowników służby BHP przynajmniej w stopniu specjalisty,
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • praktyczna wiedza z zakresu obowiązujących przepisów i norm bezpieczeństwa,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • samodzielne stanowisko pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
Za proces rekrutacyjny odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 723 979 915.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.