Operator Magazynu

Sieradz, łódzkie, Polska
10 dni temu

Miejsce pracy: Sieradz
Region: łódzkie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

•Przyjmowanie oraz składowanie w pomieszczeniach magazynowych materiałów, surowców, opakowań
•Przygotowywanie, kompletacja oraz wydawanie materiałów wyjściowych, produktów na wydziały produkcyjne oraz do klienta zewnętrznego
•Pobieranie próbek surowców oraz materiałów opakowaniowych do badań jakościowych
•Rozładunek oraz załadunek samochodów (wyroby gotowe, półprodukty, materiały wyjściowe, opakowaniowe, itp.)
•Obsługa urządzeń biorących udział w procesie gospodarki magazynowej, dbałość o stan techniczny, bezpieczne i prawidłowe pozostawianie i zabezpieczenie sprzętu
•Utrzymywanie czystości pomieszczeń magazynowych oraz terenu wokół pomieszczeń magazynowych
•Obsługa systemów Oracle, MES i WMS
•Przeliczanie i ważenie przedmiotu każdej dostawy
•Prowadzenie segregacji odpadów
•Prawidłowe zabezpieczenie surowców, opakowań i wyrobów gotowych przed ich uszkodzeniem.

OCZEKIWANIA:

•Wykształcenie zawodowe/średnie techniczne
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•Uprawnienia do obsługi wózków elektrycznych i widłowych – warunek konieczny
•Umiejętność współpracy
•Gotowość do pracy zmianowej i w weekendy
•Podstawowa wiedza z zakresu GMP, BHP i P.Poż.
•Obsługa komputera w zakresie MS Office.