Koordynator Działu Utrzymania Ruchu

Sieradz, łódzkie, Polska
9 dni temu

Miejsce pracy: Sieradz
Region: łódzkie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

•Zarządzanie zespołem pracowników Działu Utrzymania Ruchu zgodnie z przepisami prawa pracy oraz BHP, delegowanie odpowiedzialności i zadań na członków grupy
•Planowanie oraz realizacja działań prewencyjnych w celu zapewnienia efektywnej i bezpiecznej pracy urządzeń
•Nadzorowanie i koordynowanie prac związanych z organizacją procesów utrzymania ruchu w obszarze produkcyjnym mających na celu utrzymanie ciągłości produkcji
•Nadzór nad zaopatrzeniem w części zamienne – zakupy, magazyn
•Planowanie i realizacja napraw wyposażenia technologicznego
•Ścisła współpraca z działem produkcji
•Optymalizacja procesów
•Prowadzenie analizy przyczyn i skutków awarii, monitorowanie realizacji działań korygujących i zapobiegawczych
•Udział w realizacji projektów inwestycyjnych, prowadzenie własnych projektów i zadań inżynierskich, w tym udział w testach FAT, SAT, odbiorowych, kwalifikacyjnych
•Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn, urządzeń i instalacji
•Uczestnictwo w planowaniu oraz realizacja budżetu.

OCZEKIWANIA:

•Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane: mechaniczne, elektryczne, automatyczne)
•Doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu w zakładzie produkcyjnym – warunek konieczny
•Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•Bardzo dobre zdolności organizacyjne
•Umiejętności ustalania priorytetów oraz delegowania zadań.