Specjalista ds. Inżynierii Przemysłowej

Sieradz, łódzkie, Polska
9 dni temu

Miejsce pracy: Sieradz
Region: łódzkie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

•Definiowanie pełnej specyfikacji technicznej i logistycznej dla urządzeń i materiałów opakowaniowych wyrobów gotowych
•Przygotowywanie, aktualizację i sprawdzanie dokumentacji technologicznej i produkcyjnej w zakresie maszyn i materiałów opakowaniowych
•Standaryzację materiałów opakowaniowych w celu podnoszenia efektywności zakupu materiałów opakowaniowych i zwiększania produktywności
•Opiniowanie / współtworzenie Specyfikacji Materiałów Opakowaniowych
•Tworzenie, opiniowanie Specyfikacji Wymagań Użytkownika (URS) dla urządzeń produkcyjnych
•Inicjowanie projektów zwiększających potencjał produkcyjny zakładu
•Modelowanie i optymalizację procesów produkcyjnych w zakresie Inżynierii Przemysłowej
•Współpracę z dostawcami materiałów opakowaniowych, urządzeń produkcyjnych i formatów
•Inicjowanie, analizowanie i realizację strategicznych potrzeb zakupowych dla urządzeń produkcyjnych, materiałów i usług koniecznych do prawidłowej realizacji potrzeb biznesowych zakładu
•Realizacje zdefiniowanych zadań związanych z transferami produktów wewnętrznych i zewnętrznych.

OCZEKUJEMY:

•Wykształcenia wyższego technicznego
•Doświadczenia na podobnym stanowisku
•Doświadczenia z zakresu budowy i funkcjonowania maszyn produkcyjnych
•Predyspozycji do myślenia analitycznego
•Nastawienia na zdobywanie wiedzy i podnoszenia własnych kwalifikacji
•Zaangażowania i kreatywności w rozwiazywaniu problemów
•Samodzielności w podejmowaniu decyzji, kreatywności
•Umiejętności pracy w zespole
•Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
•Znajomości Windows, Pakietu Ms Office, AutoCAD
•Zaangażowania, uczciwości, rzetelności, terminowości
•Komunikatywności (umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji).