Starszy Specjalista Kontroli Jakości

Sieradz, łódzkie, Polska
9 dni temu

Miejsce pracy: Sieradz
Region: łódzkie

Oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Szkolenia
  • Prezenty świąteczne
  • Kartę Sportową
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Pakiet Relokacyjny

JAK PRACUJEMY I Z KIM PRACUJEMY

  • Regularny czas pracy
  • praca w zespole
  • ponad 7000 pracowników

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

•Samodzielne wykonywanie i ocena badań fizyko-chemicznych (badania chromatograficzne, inne) w oparciu m.in. o zasady GMP i GLP
•Rozwój oraz walidacja metod analitycznych do oznaczania pozostałości API/detergentów na powierzchniach urządzeń produkcyjnych
•Uczestnictwo w transferach metod analitycznych zewnętrznych oraz wewnętrznych oraz projektach z obszaru KJ
•Przeprowadzenie działań wyjaśniających w przypadku uzyskania wyniku nietypowego, niezgodnego ze specyfikacją
•Prowadzenie dokumentacji analitycznej zgodnie z zasadami zawartymi w procedurach i instrukcjach
•Opiniowanie i sprawdzanie instrukcji, procedur oraz raportów z badań.

OCZEKIWANIA:

•Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne
•Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej lub pokrewnej
•Wiedza analityczna, znajomość technik analitycznych HPLC, GC (oprogramowania Empower), spektrofotometria
•Doświadczenie w opracowywaniu/walidacji metod oznaczania pozostałości na powierzchniach urządzeń produkcyjnych
•Znajomość GMP oraz GLP
•Znajomość obsługi pakietu MS Office
•Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.