w aktówce

Inzynier Procesu

Polska, Wielkopolskie 34828/001 Permanent

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z branży elektrycznej. Organizacja posiada kilka zakładów produkcyjnych w Polsce i planuje kolejne inwestycje.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego klienta, w związku z rozbudową zakładu produkcyjnego oraz transferami linii produkcyjnych, poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżyniera Procesu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie transferu oraz rozwój procesów produkcyjnych.

Opis stanowiska / Job description:

* Wdrażanie nowej linii produkcyjnej
* Rozwój procesów produkcyjnych i wsparcie dla transferu
* Wsparcie techniczne produkcji
* Przygotowywanie dokumentacji, analiza i nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych
* Prowadzenie działań optymalizacyjnych i standaryzujących procesy
* Współpraca z innymi zakładami produkcyjnymi na terenie Europy

Kogo szukamy / Profile description:

* Wykształcenie techniczne, mile widziane Elektoniczne
* Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej
* Umiejętność pracy w rozproszonym zespole, dynamicznym środowisku
* Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy / We offer:

* Możliwość aktywnego uczestniczenia w rozbudowie zakładu produkcyjnego
* Pełne wyzwań stanowisko w międzynarodowej firmie

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page