Finance/Admin/HR Specialist - międzynarodowa firma - Wola

Polska, Mazowieckie, Warszawa 34821/001 Permanent

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się międzynarodowa organizacja z branży FMCG / DIY z prawie 100 letnią tradycją na rynku europejskim.

Lokalizacja: Wola (okolice Ronda Daszyńskiego)

Podsumowanie / Job summary:

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko Finance/Admin/HR Specialist.
Poszukiwana osoba będzie miała styczność z ciekawym, szerokim przekrojem zadań z różnych obszarów (finanse, księgowość, kontroling, HR oraz admin).
Na danym stanowisku najlepiej odnajdzie się osoba otwarta, ambitna, dynamiczna i uśmiechnięta :)

Opis stanowiska / Job description:

FINANSE

  • Weryfikowanie prawidłowości danych księgowych, kadrowych
  • Dekretacja dokumentów
  • Kontakt z zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie dokumentacji finansowych
  • Rozliczanie wydatków (delegacje, zaliczki) pracowniczych (krajowe i zagraniczne)
  • Realizowanie zadań zleconych przez przełożonego (raporty, zestawienia)

ADMINISTRACJA

  • Wsparcie w obsłudze administracyjnej
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  • Kontakt z Centralą
  • Organizacja podróży służbowych

HR

  • Wsparcie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (selekcja kandydatów, organizacja i udział w spotkaniach)
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji pracowniczej

Kogo szukamy / Profile description:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Administracja, Zarządzanie
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie umożliwiającego swobodną komunikację
  • Znajomość jęz. francuskiego (mile widziana)

Oferujemy / We offer:

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Umowa o pracę
  • Możliwość otrzymania premii rocznej
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Realne możliwości rozwoju
  • Prestiżowa lokalizacja biura - okolice Ronda Daszyńskiego

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page