Talented Sp. z o.o.

Nasze biuro rachunkowe to prężnie rozwijająca się firma w centrum Krakowa istniejące na rynku od 2013 roku. Pracujemy fachowo i nie masowo dlatego obsługa klienta jest dla nas szalenie ważna i jest priorytetem. Obsługujemy klientów również po angielsku i hiszpańsku. Profesjonalny i energiczny 6 osobowy zespół zapewnia przede wszystkim obsługę spółek z o.o., ale również jednoosobowych firm.

Księgową z doświadczeniem do pełnej i uproszczonej księgowości

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Proponujemy pełną wyzwań pracę w naszym biurze księgowym w okolicy Ronda Mogilskiego przy obsłudze jednoosobowych działalności i/lub spółek prawa handlowego (w zależności od Twojego doświadczenia). Będziesz prowadzić firmy od początku do końca, łącznie z kontaktem i spotkaniami, kontaktem z urzędami, księgowaniem, przygotowywaniem deklaracji VAT, ZUS, JPK, sprawozdań finansowych.

Wymagania:

Oczekujemy:

- doświadczenia w księgowości

- znajomości podatków

- dobrego kontaktu z klientem

- mile widziany angielski komunikatywny

- mile widziana znajomość Optimy Comarchu

Oferujemy:

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- elastyczne godziny pracy

- dodatkowy urlop

- pracę w centrum Krakowa

- wynagrodzenie w zależności od doświadczenia 3000-6000 zł

- lekcje angielskiego

- finansowe wsparcie szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

Praca możliwa od zaraz lub od września/października. Prosimy o przesłanie CV.