Technik Utrzymania Ruchu (k/m)

Świdnica, dolnośląskie, Polska
6 dni temu

Polska, Dolnośląskie, Świdnica 34830/001 Permanent

Naszym klientem jest renomowana międzynarodowa firma z branży FMCG zlokalizowana na Dolnym Śląsku.

Podsumowanie / Job summary:

Obecnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w firmie produkcyjnej na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu.

Opis stanowiska / Job description:

Do głównych zadań na tym stanowisku należeć będą:

* wykonywanie bieżących i okresowych napraw, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
* usuwanie awarii mechanicznych/elektrycznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
* obsługa systemów wizyjnych;
* uczestniczenie w projektach usprawniających proces produkcyjny;
* kontrolowanie stanu i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne do maszyn i urządzeń na wyznaczonym obszarze;
* realizacja zgłoszonych notyfikacji w wyznaczonym terminie;

Kogo szukamy / Profile description:

Od kandydatów oczekiwane będą:

* wykształcenie średnie techniczne: elektryczne, elektrotechniczne, mechatroniczne;
* znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania schematów elektrycznych;
* doświadczenie na stanowisku mechanika/elektromechanika/elektryka/technika utrzymania ruchu;
* aktualne uprawnienia SEP do 1 kV w zakresie obsługi, konserwacji i napraw;
* umiejętność identyfikacji i usuwania awarii;
* znajomość działania systemów pneumatycznych, elektrycznych i mechanicznych;
* gotowość do pracy w 12-godzinnym systemie czasu pracy;

Oferujemy / We offer:

Nasz klient oferuje:

* pracę w renomowanej międzynarodowej firmie;
* ubezpieczenie grupowe oraz dodatkowe ubezpieczenie medyczne (Medicover) finansowane przez pracodawcę;
* firmową stołówkę z dofinansowaniem pracodawcy;
* dopłatę do opieki stomatologicznej;
* Fundusz Socjalny.

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page