QA Automation Specialist

miasta nie podano, dolnośląskie, Polska miasta nie podano, kujawsko-pomorskie, Polska miasta nie podano, lubelskie, Polska miasta nie podano, lubuskie, Polska miasta nie podano, łódzkie, Polska miasta nie podano, małopolskie, Polska miasta nie podano, mazowieckie, Polska miasta nie podano, opolskie, Polska miasta nie podano, pomorskie, Polska miasta nie podano, podkarpackie, Polska miasta nie podano, podlaskie, Polska miasta nie podano, śląskie, Polska miasta nie podano, świętokrzyskie, Polska miasta nie podano, warmińsko-mazurskie, Polska miasta nie podano, wielkopolskie, Polska miasta nie podano, zachodniopomorskie, Polska
wczoraj
Specjaliści w rekrutacji
dla branży IT

Firma zajmująca się tworzeniem nowego, powszechnie wykorzystywanego oblicza VR-u poszukuje na stanowisko:

Oferta dotyczy firmy z korzeniami w Hollywood, która dostarcza na rynek narzędzia do strumieniowego przesyłania wirtualnej rzeczywistości w czasie rzeczywistym. Poprzez wykorzystanie technologii 360° użytkownicy social media zyskują możliwość edycji video, wykorzystania efektów specjalnych w czasie połączenia.

Dodatkowo firma dostarcza na rynek aplikację webową dla firm chcących wejść w nowy format sprzedaży za pośrednictwem VR Ads i streamingu dla imprez sportowych lub kulturalnych.

Pełną imersję zapewnić mają specjalnie zaprojektowane okulary w cenie i formie dostępnej dla każdego użytkownika!

Wymagania względem Testera Automatyzującego:

  • minimum 5 lat doświadczenia w obszarze testowania i 3 lat w automatyzacji testów,
  • znajomość metodyk i dobrych praktyk testowania
  • znajomość najpopularniejszych narzędzi i frameworków do tworzenia i zarządzania testami,
    w szczególności end-to-end (Appium, Selenium oraz inne)
  • doświadczenie z przynajmniej jednym z wymienionych języków: Python, Ruby, Groovy, Java
  • doświadczenie w konfiguracji zadań CI/CD (preferowany Jenkins)
  • doświadczenie w zakresie kodowania pozwalające na niezależne pisanie zautomatyzowanych przypadków testowych, rozumienie Java API, konfigurowanie zadań Jenkins

Zakres obowiązków:

  • testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem do testów systemowych
  • dostosowywanie i promowanie standardów jakości
  • opracowywanie testów end-to-end, testów jednostkowych, integracyjnych, akceptacyjnych.
  • wsparcie dla zespołu developerskiego
  • planowanie własnej pracy
  • zapewnienie jakości, zgodności ze standardami oraz terminowości wykonania własnych zadań

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 13 000 – 16 000 PLN netto na B2B
  • 21 dni płatnego urlopu
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej 4 razy w miesiącu
  • wszelakiego rodzaju gastro-benefity (śniadania co poniedziałek, 3 rodzaje piwa i prosecco codziennie pon - pt 17:00- 20:00, codziennie owoce w kuchni, kawa, herbata, woda owocowa, ciastka, Happy Hours każdy czwartek po 17:00 - przekąski i dodatkowy alkohol)