Firma Enertrag AG poszukuje ciebie na stanowisko:

Księgowy / Księgowa

Miejsce pracy: Szczecin
Region: zachodniopomorskie

do spraw finansowych ze znajomością zagadnień z zakresu księgowości i podatków

(wraz z obowiązujacymi przepisami w Polsce)

Obowiązki:

  • samodzielne prowadzenie księgowosci polskich akcjonariuszy zgodnie z obowiazujacymi polskimi przepisami ustawy o rachunkowości,
  • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych,
  • terminowe  sporządzanie  deklaracji  podatkowych, sprawozdań,  raportów  oraz  pism  dla  polskich instytucji  zewnętrznych (m. in. Urząd Skarbowy),
  • bieżący kontakt i współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi partnerami, klientami, dostawcami oraz z zarządem i pracownikami Firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie w kierunku finanse, ksiegowość,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, zagadnień księgowych oraz przepisów obowiazujących w Polsce,
  • dwa lata doświadczenia w księgowości,
  • dobra znajomość języka niemieckiego,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.

Co na Ciebie czeka:

ENERTRAG oznacza bezpieczeństwo, atrakcyjność i wspólnotę. Jesteśmy ogólnoeuropejską firm ą działającą w dziedzinie energii odna- wialnej z siedzibą w Dauerthal w Brandenburgii. Jako niezależna firma energetyczna ENERTRAG wytwarza energię elektryczną i ciepło wyłącznie ze źródeł odnawialnych i dostarcza do wszystkich sfer życia bezpieczną i niedrogą energię odnawialną.

Oferujemy:

Oprócz ciekawej pracy oferujemy również pakiet benefitow:

  • premie,
  • dofinansowanie do kosztow przedszkola/żłobka,
  • opiekę zdrowotną oraz ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet szkoleń,
  • motywacja pod hasłem: „Działać zamiast brać udział“.

Podanie o pracę:

jeśli jestes gotowa/gotowy podjąć to niezmiernie interesujace wyzwanie to skontaktuj sie z nami bezpośrednio poprzez APLIKUJ

* U nas liczą się Twoje umiejetności i motywacja, by razem rozwijać odnawialne źródła energii, a nie płeć, kolor skóry, pochodzenie, orientacja seksualna lub religia.

Ihr direkter Draht zu uns:
+49 (39854) 6459-0