Operator Frezarki/Tokarki – na start 15 Euro/h + dodatki – od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla naszego Klienta z Niemiec, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Lipsk, Wrocław, Żagań, Żary, Legnica
Region: dolnośląskie
Numer ref.: OFT/NLI/082019

Jeśli posiadasz:

·         doświadczenie w pracy jako Operator Frezarki lub pokrewne
·         wykształcenie techniczne
·         komunikatywny język niemiecki lub język angielski

Mamy do zaoferowania pracę, w której otrzymasz:

·         niemiecką umowę na czas nieokreślony
·         atrakcyjne wynagrodzenie w kwocie 15 Euro/h brutto
·         dietę tygodniową w wysokości 40 Euro + dodatki (nadgodziny + 25%; soboty + 25%; praca zmianowa + 15%; niedziele + 50%)
·         pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne i emerytalne)
·         zakwaterowanie w całości sfinansowane przez pracodawcę
·         wsparcie polskiego koordynatora, który jest na miejscu

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

·         obsługa maszyn typu frezarka, tokarka lub inne numeryczne
·         montaż maszyn i urządzań (np. walcarka, tokarka, maszyny do obróbki skrawaniem)
·         czytanie rysunków technicznych
·         nadzór nad poprawnością działania urządzeń

Zainteresowała Cię oferta?

Aplikuj już dziś i rozpocznij pracę we wrześniu!

Ilość miejsc ograniczona.

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.