Key Account Manager - Central European Market

Grudziądz, kujawsko-pomorskie, Polska
87 dni temu

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Grudziądz 28207/001 Permanent

Naszym Klientem jest firma z branży FMCG, będąca w światowej czołówce producentów świec. Obecnie poszukujemy zaangażowanej i samodzielnej osoby na stanowisko Key Account Managera. Wybrana osoba będzie w pełni odpowiedzialna za działania sprzedażowe firmy na terenie Polski, Czech, Słowacji oraz krajów skandynawskich.

Podsumowanie / Job summary:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko Key Account Managera na rynki międzynarodowe. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy na rynku Polskim, Czeskim, Słowackim oraz krajów skandynawskich.

Opis stanowiska / Job description:

  • Pełna odpowiedzialność za sprzedaż w podległym regionie
  • Rozszerzanie współpracy z dystrybutorami oraz akwizycja nowych partnerów biznesowych
  • Negocjacje kontraktów handlowych zgodnie z założeniami firmy
  • Odpowiedzialność za rozwój projektów Private Label u Klientów

Kogo szukamy / Profile description:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Min 2 - letnie doświadczenie w rozwoju relacji biznesowych z sieciami handlowymi/dystrybutorami
  • Doświadczenie we współpracy z działem Customer Service i logistyką
  • Mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
  • Skuteczność w działaniu

Oferujemy / We offer:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Ciekawe wyzwania i dużą samodzielność
  • Pracę na rynkach międzynarodowych
  • Narzędzia niezbędne do pracy

About Michael Page

Michael Page is a leading professional recruitment consultancy specialising in the recruitment of permanent, contract and temporary positions on behalf of the world's top employers.

Michael Page is a part of the PageGroup, which operates through 164 offices in 34 countries worldwide. First established in London in 1976, we've been bringing job seekers and employers together for more than 35 years.

Find out more about Michael Page