w aktówce
powrót do listy ogłoszeń

To ogłoszenie wygasło 151 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, firmy od lat specjalizującej się w działaniach z zakresu transportu, spedycji i logistyki, poszukujemy osób na stanowisko: 

Magazynier z uprawnieniami UDT na wózki widłowe – umowa o pracę + premie

Miejsce pracy: Poznań, Gądki, Luboń, Komorniki, Tulce
Region: wielkopolskie

Mamy dla Ciebie ciekawą ofertę!

  • Proponujemy Ci objęcie stanowiska Magazyniera, który będzie zajmował się obsługą wózka widłowego oraz pozostałymi pracami magazynowymi.
  • W zamian za Twoje zaangażowanie otrzymasz pracę w stabilnym środowisku, umowę o pracę oraz solidne wynagrodzenie w wysokości od 3 100 do 3 400 zł brutto.
  • Dodatkowo oferujemy premię frekwencyjną i wydajnościową do 350 zł brutto.
  • Gwarantujemy profesjonalne wdrożenie w obowiązki oraz stałe wsparcie koordynatora.

Kogo zapraszamy do współpracy?

Szukamy osoby, która wyraża chęć pracy w systemie trzyzmianowym oraz posiada uprawnienia UDT na wózki widłowe.

Tylko tyle!

Firma zlokalizowana jest w Gądkach (ok. 30 min od Poznania).

Czekamy na Twoją aplikację!

Masz wątpliwości? Zadzwoń – 508 351 455

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest KS Service sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie, ul. Felczaka 11. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. We wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez KS Service sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.

Praca w mieście