Strefa terapii i edukacji rodzinnej

Strefa terapii i edukacji rodzinnej zajmuje się terapią, neuroterapią oraz psychoterapią dzieci, młodzieży, dorosłych i rodzin.

Terapeuta integracji sensorycznej

Miasto: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska:

Poszukujemy terapeuty integracji sensorycznej II stopnia, z wykształceniem kierunkowym psycholog, pedagog lub fizjoterapeuta.

Ilość godzin: 14h w tygodniu, dwa popołudnia do h 19/20.

Istnieje opcja poszerzenia wymiaru pracy do całego etatu

Umowa: o pracę lub zlecenie do wyboru.

 Miejsce: ul. Tomickiego 22, 31-982, osiedle Botanika

Wymagania:

-Minimum rok doświadczenia pracy jako terapeuta integracji sensorycznej

-Doświadczenie w obszarze ASD mile widziane

-Praca zakłada ścisłą współpracę z zespołem, dobry kontakt z rodzicami oraz umiejętność zaangażowania  rodziny prowadzonych dzieci.

-Nastawienie na rozwój

-uczciwe zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

Pracę w mocno rozwijającym się zespole

Wsparcie superwizyjne i zespołowe

Bardzo dobre wyposażenie placówki

Możliwość rozwoju zawodowego że wsparciem pracodawcy

Różnorodność doświadczeń zawodowych

Poszerzenie wiedzy nt obszaru ASD, praca  w nowoczesnym podejściu

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.