Magazynier - operator wózka widłowego

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
35 dni temu

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Obecnie dla naszego Klienta –lidera z branży spedycyjnej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Region: mazowieckie

Nr ref.: WPR/19/08/2019

Twój zakres obowiązków to:

  • Rozładowanie i przeładowanie towarów
  • Kontrola jakościowa towarów podczas załadunku/rozładunku
  • Przygotowanie dokumentacji magazynowej
  • Dbałość o porządek w magazynie

Oczekujemy:

  • Uprawnień do prowadzenia wózków widłowych czołowych (bez wysokiego składu)
  • Gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Uczciwości, sumienności, punktualności
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (min.1 rok)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Mile widziana umiejętność obsługi komputera MS Office (Excel) oraz poczty elektronicznej (Ms. Outlook)

Czeka na Ciebie:

  • Praca zmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-14:00, 11:00-19:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Ciekawa i dynamiczna praca w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
  • Praca w przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
  • Okres próbny - zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową, a następnie przejęcie bezpośrednio przez zakład pracy
  • Wynagrodzenie na początek 3600-3800 zł brutto + dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:

  • Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE
  • Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIE

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o.

  • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE
  • W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIE

Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11 40-082 Katowice, KRS 0000152084:• Dla celów obecnego procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W przyszłości na potrzeby dalszych procesów rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• w celu kierowania do mnie informacji o charakterze marketingowym. TAK/NIE• Dla celów marketingu bezpośredniego, w tym do wykorzystania telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. TAK/NIEWyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych przez GI Group sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach przy ul. Sobieskiego 11, 40-082 Katowice, KRS 0000152084 spółkom powiązanym z GI Group sp. z o.o., tj. Wyser sp. z o.o., Qibit sp. z o.o., Generale Industrielle Polska sp. z o.o. • W celu realizacji procesu rekrutacji, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W przyszłości na potrzeby dalszych postępowań rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom. TAK/NIE• W celach marketingowych tych podmiotów. TAK/NIEJednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługujących mi prawach wynikających z przetwarzania moich danych osobowych przez GI Group Sp. z o.o.